Turite klausimų?

Fotoepiliacija namuose – dažniausiai užduodami klausimai

Ar fotoepiliatorius Silk’n SensEpil iš tiesų efektyvus?
Taip, gydytojų atlikti klinikiniai tyrimai įrodo, kad su Silk’n SensEpil galima pasiekti ilgalaikių plaukelių šalinimo rezultatų.

Kuriose kūno vietose galiu naudoti Silk’n SensEpil?
Silk’n SensEpil fotoepiliatorius yra skirtas plaukelių šalinimui nuo viso kūno. Dažniausiai plaukeliai šalinami nuo kojų, pažastų, rankų, bikini zonos ir veido.

Kiek laiko trunka plaukelių šalinimo su Silk’n SensEpil procedūra?
Procedūros trukmė priklauso nuo kūno vietos, kurioje šalinami plaukai. 10 minučių gali trukti tiek vienos kojos, tiek abiejų pažastų depiliacija.

Ar Silk’n SensEpil saugu naudoti?
Fotoepiliatorius Silk’n SensEpil sukurtas siekiant Jūsų saugumo, jis išbandytas bei patvirtintas profesionalių dermatologų ir plastikos chirurgų kaip atitinkantis namuose naudojamo prietaiso saugumo standartus. Tačiau kaip ir bet kuris odos priežiūros produktas ir elektrinis prietaisas, jis turi būti naudojamas pagal naudojimo instrukciją ir laikantis nustatytų atsargumo priemonių.

Ar naudojant Silk’n SensEpil skauda?
Tinkamai naudojant, dauguma Silk’n SensEpil naudotojų teigia šviesos impulso metu jaučiantys nedidelę šilumą. Storesnių ir tamsesnių plaukų savininkai gali jausti šiek tiek didesnį diskomfortą, tačiau jis išnyksta vos užbaigus plaukų šalinimo procedūrą. Jūsų patogumui fotoepiliatorius Silk’n SensEpil turi penkis nustatymo lygius, kuriuos galite rinktis, atsižvelgdami į savo jautrumą.

Kaip dažnai turėčiau naudoti Silk’n SensEpil?
Pirmąsias tris – keturias plaukelių šalinimo procedūras Silk’n SensEpil prietaisu turėtų skirti dvi savaitės. Po to procedūros kartojamos, plaukeliams ataugus, kol pasiekiami norimi rezultatai.

Kaip fotoepiliatorius Silk’n SensEpil veikia baltus, žilus ar šviesius plaukus?
Silk’n SensEpil geriausiai veikia tamsesnius plaukus arba plaukus, kuriuose daugiau melanino. Melaninas – tai pigmentas, suteikiantis plaukams ir odai jų spalvą, jis pasisavina šviesos energiją. Veiksmingiausiai šalinami juodi ir tamsiai rudi plaukai, nors ir šviesiai rudi plaukai paprastai taip pat gerai šalinami, tačiau tam prireikia daugiau plaukų šalinimo procedūrų. Į rausvus plaukus taip pat reaguojama. Baltų ir žilų plaukų atveju šis prietaisas nėra efektyvus, tačiau kai kurie vartotojai po kelių procedūrų pastebėjo rezultatus.

Ar galiu naudoti Silk’n SensEpil ant rudos arba tamsios odos?
Nenaudokite Silk’n SensEpil, jeigu jūsų oda yra natūraliai tamsi! Tai nebus veiksminga!
Fotoepiliatorius Silk’n SensEpil šalina nepageidaujamus plaukelius, veikdamas plauko pigmentą. Aplinkiniame odos audinyje taipogi egzistuoja įvairus kiekis pigmento. Pigmento kiekis tam tikro asmens odoje, pasireiškiantis odos spalva, nustato rizikos, su kuria susiduria asmuo, naudodamas šviesos pagrindu paremtą plaukų šalinimo procedūrą, lygį.
Silk’n SensEpil naudojimas ant tamsios odos gali sukelti tokį kenksmingą poveikį kaip nudegimas, pūslių atsiradimas, odos spalvų pokyčiai.
Unikalus odos spalvos jutiklis nustato odos spalvos tipą kiekvienos procedūros pradžioje, o kartais ir procedūros metu. Šis jutiklis užtikrina, kad impulsai būtų skleidžiami, tik esant tinkamos spalvos odai.

Kada pamatysiu Silk’n SensEpil naudojimo rezultatus?
Kaip ir bet kurio kito šviesos ar lazerio technologija grindžiamo plaukų šalinimo prietaiso atveju, rezultatai matomi ne iš karto. Po pirmos plaukų šalinimo procedūros plaukai atauga, tačiau po dviejų savaičių dauguma šių plaukų paprasčiausiai iškrenta. Be to, plaukai auga trim skirtingais etapais, o fotoepiliatorius Silk’n SensEpil veikia tik aktyvioje augimo fazėje esančius plaukus. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl norint pasiekti pageidaujamą rezultatą reikia atlikti daugkartines procedūras.

Fotoepiliatorius Silk'n SensEpil

Fotoepiliatorius Silk’n SensEpil tampa šiuolaikinės moters kasdieninių grožio procedūrų palydovu

Kodėl mano plaukai atauga, nors procedūrą atlikau prieš savaitę?
Plaukų ataugimas dvi savaites po procedūros su Silk’n SensEpil prietaisu yra normalus reiškinys. Minėtas procesas vadinamas „išmetimu“. Praėjus porai savaičių, pamatysite, kad plaukeliai tiesiog iškris (nerekomenduojame jų traukti – tiesiog palaukite, kol jie natūraliai iškris). Taipogi įmanoma, kad dėl skirtingų augimo stadijų arba praleistos procedūros, kai kurių plaukelių fotoepiliatorius Silk’n SensEpil nepaveikė. Vadinasi, šie plaukeliai bus šalinami kitų procedūrų metu. Siekiant geriausių rezultatų, prireiks daugkartinių procedūrų Silk’n SensEpil prietaisu.

Girdėjau, kad po šviesa grindžiamo plaukelių šalinimo kai kurie plaukeliai atauga šviesesni ir plonesni?
Šį reiškinį puikiai dokumentuoja estetikos gydytojai, naudojantys šviesa ir lazeriu grįstus plaukelių šalinimo prietaisus. Gali būti, kad plaukeliai po procedūros Silk’n SensEpil fotoepiliatoriumi ataugs šviesesni ir plonesni. Paprastai – tai tik maža dalis buvusių plaukų.

Kodėl negaliu naudoti fotoepiliatoriaus, jeigu esu įdegusi saulėje?
Nenaudokite Silk’n SensEpil ant įdegusios odos arba netrukus po deginimosi saulėje! Įdegusioje odoje, ypatingai iškart po deginimosi saulėje, yra didelis kiekis pigmento melanino. Ši taisyklė taikytina visų tipų ir spalvų odai, įskaitant tas, kurios iš pažiūros taip greitai neįdega. Didelis melanino kiekis lemia didesnę riziką, taikant šviesa paremtą plaukų šalinimo metodą. Silk’n SensEpil naudojimas netrukus po deginimosi saulėje gali sukelti tokį kenksmingą poveikį kaip nudegimas, pūslių atsiradimas, odos spalvų pokyčiai.

Ar ilgalaikis Silk’n SensEpil naudojimas kenkia mano odai?
Šviesos ir lazerio energijos naudojimas estetinėje medicinoje jau daugiau nei 15 metų. Profesionalai nepranešė apie šalutinius poveikius, atsiradusius po ilgalaikio šviesa ir lazeriu paremtų prietaisų naudojimo.

Ar galiu naudoti Silk’n SensEpil plaukelių nuo smakro ar kitos veido dalies šalinimui?
Fotoepiliacija su Silk’n gali būti atliekama ir plaukelių nuo veido šalinimui. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas, siekiant apsaugoti akis – niekuomet nenaudokite Silk’n SensEpil šalia akių. Kaip ir kitų kūno vietų atveju, reikėtų vengti buvimo saulėje prieš ir po procedūras su Silk’n SensEpil fotoepiliatoriumi. 3 savaites prieš ir po procedūros patartina naudoti apsaugines priemones nuo saulės.

Kiek laiko po deginimosi saulėje be apsaugos turėčiau palaukti iki procedūros Silk’n SensEpil prietaisu?
Iki procedūros su Silk’n SensEpil fotoepiliatoriumi reikėtų palaukti 4 savaites. Jeigu kyla neaiškumų, susijusių su deginimusi saulėje ir plaukelių šalinimo procedūra, susisiekite su savo gydytoju.

Ar turėčiau atlikti kokias nors procedūras, prieš naudodama fotoepiliatorių Silk’n SensEpil?
Prieš kiekvieną Silk’n SensEpil procedūrą svarbu bent keturias savaites vengti saulės įdegio toje vietoje, kurioje planuojate šalinti plaukus. Čia padės aukšto lygio UV apsauginė priemonė arba atitinkamų vietų uždengimas. Vietą, nuo kurios planuojate šalinti plaukus, reikėtų nuprausti švelniu muilu ir vandeniu. Prieš procedūrą turėtumėte nuskusti plaukus.

Kaip turėčiau rūpintis oda po procedūros?
Po procedūros vietą, nuo kurios šalinote plaukelius su Silk’n SensEpil, galite prižiūrėti, naudodami įprastus odos priežiūros gaminius. Ypatingą dėmesį skirkite, vengdami saulės įdegio.

Ar po procedūros turėčiau ištraukti plaukus?
Ne, leiskite jiems iškristi patiems. Tai gali trukti iki 2 savaičių.

Kaip dažnai turėčiau keisti šviesos šaltinio modulį?
Šviesos šaltinio modulio resursas yra apie 750 blyksnių, po to jį reikia pakeisti nauju. Šio resurso pilnai pakanka vienai viso kūno fotoepiliacijos procedūrai, t.y. blauzdoms, šlaunims, rankoms, bikini sričiai, pažastims ir ūseliams. Žinoma, jeigu Jūs fotoepiliatorių naudosite ne viso kūno depiliacijai, bet tik atskirų jo vietų, šviesos šaltinį reikės keisti gerokai rečiau.

Ar naudojantis Silk’n SensEpil reikia užsidėti apsauginius akinius?
Silk’n SensEpil fotoepiliatorius buvo kuriamas jau galvojant apie Jūsų akių saugumą, todėl papildoma apsauga akims nėra būtina. Prietaisas turi akių apsaugos funkciją, kuri neleidžia paskleisti šviesos impulso fotoepiliatorių nukreipus į atvirą erdvę. Prietaisas pradeda veikti tik tuomet, kai aplikatoriaus antgalis yra prispaudžiamas prie odos ir visiškai su ja susiliečia.